18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Praca w Zabrzu: Oferty pracy z PUP

Redakcja
Kelner

Wymagania pracodawcy: z doświadczeniem w pracy na stanowisku kelner
 książeczka sanepidowska
 umiejętność obsługi klienta

Zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa gości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny

Wymiar etatu:	Pełny etat

Minimalne wynagrodzenie brutto:	1500.00
Kelner Wymagania pracodawcy: z doświadczeniem w pracy na stanowisku kelner książeczka sanepidowska umiejętność obsługi klienta Zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa gości Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Wymiar etatu: Pełny etat Minimalne wynagrodzenie brutto: 1500.00
Znacie najnowsze oferty pracy z PUP? Nie mówcie, że pracy nie ma. Jest, tylko może trzeba zmeinić branżę... Ktoś się na to zdecyduje?
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!