POWEN mistrzem!

(aa)
Juniorzy starsi KS NMC POWEN Zabrze zostali mistrzami Polski w piłce ręcznej w tej kategorii wiekowej. W finałowym turnieju w Kościerzynie pokonali w grupie Vive Kielce 28:22, Ostrovię Ostrów Wielkopolski 43:33, ...

Juniorzy starsi KS NMC POWEN Zabrze zostali mistrzami Polski w piłce ręcznej w tej kategorii wiekowej. W finałowym turnieju w Kościerzynie pokonali w grupie Vive Kielce 28:22, Ostrovię Ostrów Wielkopolski 43:33, przegrali z Wolsztyniakiem Wolsztyn 32:33. W półfinale wygrali z ChKS Łódź 37:35. W meczu o złoty medal zwyciężyli Sokoła Koscierzynę 32:23.

Zabrzanie występowali w składzie: Alan Eisner, Krzysztof Jaworski, Sebastian Skopp, Radosław Jankowski, Lesław Kąpa, Andrzej Kryński, Aleksander Kryszeń, Dawid Lenartowicz, Michał Mazur, Bartłomiej Niklasiński, Łukasz Płon-ka, Rafał Rychlewski, Paweł Szlinger, Łukasz Thomanek, Paweł Zborowski, Rafał Zborowski. Trener zespołu jest Krzysztof Działo.

Warto dodać, że ta drużyna w 2004 roku zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski młodzików, a w 2006 została wicemistrzem kraju juniorów młodszych.