Mecz Górnik Zabrze - Azoty Puławy 23:21. Kibice przeżyli wielkie emocje. Zobaczcie zdjęcia z trybun

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Piłkarze ręczni Górnika Zabrze po świetnym meczu pokonali Azoty Puławy. Dzięki temu zabrzanie zbliżyli się do zajmowanego przez rywali trzeciego miejsca. Doping z trybun niósł piłkarzy do zwycięstwa! Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Górnik Zabrze - Azoty Puławy.

To był najlepszy mecz piłkarzy ręcznych Górnika Zabrze w tym sezonie, a na pewno najlepsza pierwsza połowa. Gospodarze rozbili w niej puławian i mieli mecz pod całkowitą kontrolą. Gdyby nie przeciętna skuteczność ich prowadzenie powinno być znacznie wyższe niż pięciobramkowe.

Po przerwie Wisła zmieniła jednak rytm gry i zaczęła odrabiać straty. Górnik oszczędzał siły i skupił się na defensywie, ale w końcówce zrobiło się nerwowo. Bezcenne okazały się trafienia Damiana Przytuły, które pozwoliły utrzymać zabrzanom przewagę.

Zwycięstwo nad Wisłą Puławy oznacza, że Górnik Zabrze wrócił do gry o trzecie miejsce. Nic więc dziwnego, że kibice podziękowali drużynie za walkę gromkimi owacjami.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Górnik Zabrze - Wisła Puławy.

Górnik Zabrze - Wisła Puławy 23:21 (12:7)