Wybierz region

Wybierz miasto

  Zimowa trasa "Czornego Mikołaja" czyli JELONKA.

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 Piątek, 2 grudnia

  02.12.2016: JELONEK
  Zimowa trasa "Czornego Mikołaja" czyli JELONKA.
  Koniec i bomba, a kogo nie będzie ten trąba

  **********************
  Rockowy zespoł z niezwykle charyzmatycznym liderem Michałem Jelonkiem – skrzypkiem, multiinstrumentalistą, wirtuozem, ktory wspołpracował z wieloma czołowymi zespołami i artystami polskiej sceny muzycznej. Jest członkiem zespołow Hunter i Orkiestra Dni Naszych. W przeszłości stanowił także trzon kieleckiej grupy Ankh. Jest wspołautorem ponad 20 albumow, a także ponad 30, ktore zaszczycił swym gościnnym udziałem. W nagraniach tych porusza się przede wszystkim w stylistykach: rock, metal, muzyka klasyczna, pop, r'n'b, folk. Jest także autorem muzyki do filmow i reklam.
  Artysta jest laureatem wielu nagrod muzycznych. Był także kilkakrotnie wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistow polskich (1993 – magazyn „Tylko Rock”, 1994 – Siedlce „Rock 94”, 2008 – magazyn „Teraz Rock” i innych). W trakcie trwającej od 1993 roku kariery zagrał około 2000 koncertow w całej Polsce, a także w Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]