Wybierz region

Wybierz miasto

  Zawrotne Wieczory Filmowe Film wybrany

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Środa, 21 stycznia

  • 19zł

  Chcesz zwrocić na siebie uwagę? Zawrocić w głowie faceta? A może pragniesz, by twoje życie nabrało zawrotnego tempa? Ruszaj do kina i sprawdź, jak robią to największe gwiazdy filmu! Zawrotne Wieczory Filmowe z Nowym Renault Twingo od 19 do 22 stycznia tylko w Multikinie.

  Zawrotne tempo, zakręcone bohaterki, historie mknące przed siebie, zwroty akcji i zawroty głowy. Multikino oraz Renault zapraszają na wyjątkową akcję skierowaną do kobiet spragnionych wrażeń – Zawrotne Wieczory Filmowe z Nowym Renault Twingo.

  Od 19 do 22 stycznia zaprezentujemy cztery świetne filmy, ktore zawrocą w głowie wszystkim kinomankom. Premierowo pokażemy „Wielkie oczy” mistrza Tima Burtona, czyli opowieść o wybitnej malarce Margaret Keane. Oprocz tego przedpremierowo „Samba” z Omarem Sy, znanym w Polsce z filmu „Nietykalni”. Dla wielbicieli klasyki prawdziwy klejnot – „Poł żartem, poł serio” z Marilyn Monroe. Oprocz tego w repertuarze znajdzie się rownież film wybrany przez uczestniczki w głosowaniu internetowym. Dodatkowo w każdym kinie przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz konkursow z nagrodami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]