Wybierz region

Wybierz miasto

  XXIV Festiwal Ars Cameralis - dzień 6

  Szyb Maciej
  Zabrze, ul. Srebrna/6

  19:00 Czwartek, 12 listopada

  Festiwal Ars Cameralis, ktorego kolejne edycje odbywają się co roku w listopadzie, stał się, na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia, kulturalną wizytowką regionu. Poprzez swą nowatorską formułę, nośną formę przekazu i znakomity program odnotowywany jest powszechnie jako jedno z najistotniejszych wydarzeń artystycznych w Polsce.

  PROGRAM
  Godz. 19:00
  Szyb Maciej, Zabrze

  Jennie Abrahamson, Olivier Heim

  Jennie Abrahamson śpiewa to, co jej leży na duszy, i oprawia to w lekki i przyjemny indie-pop. Układa chwytliwe melodyjki i ma silny, czysty głos. Nordycką publiczność podbiła błyskawicznie, niewiele poźniej zaczęła jeździć w trasy koncertowe po całym świecie. Przełomem w karierze Abrahamson była trasa koncertowa z jej idolem z dzieciństwa – Peterem Gabrielem.

  Abrahamson pochodzi z Savar – małego, sennego miasteczka na połnocy Szwecji. W Savar ciągle jest jasno albo ciągle jest ciemno, jest też daleko od cywilizacji. Tereny te od lat inspirują szwedzkich artystow. Abrahamson przez lata grała w wielu lokalnych kapelach, solowo debiutowała w 2006. Od tamtej pory wydała cztery płyty, obsypane pozytywnymi recenzjami w Ameryce Połnocnej i Europie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa