Wybierz region

Wybierz miasto

  Wszystko Gra: Pasja i Chwała Sportu Ektronicznego – Transmisja Satelitarna

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 - 22:30 Wtorek, 28 lipca

  • 35zł

  Z domowego zacisza i malutkich pokoi na największe stadiony i areny świata. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję satelitarną filmu dokumentalnego Patricka Creadona ”Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego”. Oprocz wyjątkowego dokumentu zobaczymy także rozgrywkę na żywo z udziałem graczy legendarnego teamu Cloud9.

  Multikino we wspołpracy z www.nazywowkinach.pl rozpoczyna pionierski projekt: „eSports in Cinema”. To transmisje największych rozgrywek w gry komputerowe. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski. Multikino dołącza do 1400 kin na świecie, ktore za pomocą satelity okołoziemskiego pokażą swoim widzom najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzow. Pierwsze wydarzenie na żywo już 28 lipca, a kolejne 23 sierpnia.

  Seria „eSports in Cinema” rozpocznie się 28 lipca premierą filmu dokumentalnego „Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego” („All work all play: The Pursuit of eSports Glory”), ktorego autorem jest uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel® Extreme Masters). Wywiadu udzieli m.in. Polak Michał „Carmac” Blicharz, dyrektor zarządzający Pro Gaming w Turtle Entertainment. Po filmie nastąpi rozgrywka na żywo z udziałem topowych graczy z legendarnego teamu Cloud9 i znanych osobistości ze świata sportu elektronicznego. Całość będzie transmitowana ze studia w Kolonii, z udziałem kibicow. W programie rownież niespodzianki dla entuzjastow eSportu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach