Wybierz region

Wybierz miasto

  Trasa „Imperium Poloniae” - VADER, Infernal War, Insidius

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  19:30 Czwartek, 24 listopada

  VADER ponownie atakuje!!! Zespoł zakończył przygotowania do pierwszej europejskiej trasy promującej nową płytę „THE EMPIRE”. Odwiedzi 16 miast w Zachodniej Europie (z HATE ETERNAL i THREAD SIGNAL) oraz 12 miejsc w Polsce (z INFERNAL WAR oraz INSIDIUS) jako kontynuację. Zaczynają w piątek 4 listopada w Bad Oeynhausen w Niemczech. Tego samego dnia premierę będzie miał także nowy album „The Empire” wydawany przez NUCLEAR BLAST (licencja dla WHP w Polsce, Czechach i Słowacji).

  Polska część trasy odbędzie się pod hasłem „Imperium Poloniae” i rozpocznie się 22 listopada w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Olsztynie. VADER przedstawi na niej nowy set koncertowy, zawierający oczywiście nowe utwory, a także zaprezentuje nową scenografię. Na trasie tej VADEROWI towarzyszyć będą: INFERNAL WAR oraz INSIDIUS. Takiego zestawu nie można przegapić!

  Vader to grupa wykonująca muzykę z pogranicza thrash i death metalu. Powstała w 1983 roku z inicjatywy gitarzysty Zbigniewa "Viki" Wroblewskiego oraz Piotra "Petera" Wiwczarka, pełniącego wowczas funkcję basisty. W początkowym okresie działalności muzyka Vader oscylowała wokoł speed i heavy metalu inspirowanego dokonaniami grup Judas Priest i Accept. Po 1985 roku, za sprawą odnoszącego wowczas największe sukcesy kwartetu Slayer, grupa Vader zwrociła się w stronę thrash, a następnie death metalu. Z biegiem lat formacja zyskała status legendy oraz znaczącego źrodła inspiracji dla poźniejszych grup muzycznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST