Wybierz region

Wybierz miasto

  The Analogs, Lazy Class, Booze & Glory

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  19:00 Sobota, 7 marca

  • 35zł

  The Analogs

  Pochodzą ze Szczecina, powstali w 1995 roku i są legendą, ktora wyrosła ponad scenę streetpunk/oi! z ktorej się wywodzą. Dzisiaj to jeden z filarow polskiej sceny niezależnej, mający na swoim koncie 12 albumow, setki koncertow, występy u boku takich gwiazd jak BUSINESS, ANGELIC UPSTARTS, DEZERTER, DEMENTED ARE GO, CHELSEA, PETER & THE TEST TUBE BABIES, DISCHARGE czy FARBEN LEHRE. Charakterystyczna muzyka i teksty, ktore opowiadają o otaczającym nas świecie, pełne społecznego przekazu, pozbawione upiększeń i ozdobnikow, stały się hymnami pokoleń, ktore starają się odnaleźć swoja drogę i określić swoje miejsce.

  Lazy Class

  Zespoł z Warszawy grający street punk.

  Booze & Glory

  Booze & Glory to streetpunkowa formacja z Londynu, ktora powstała w 2009 roku z inicjatywy Marka, Liama, Bartka i Mariusza. Z czasem z zespołu odszedł Mariusz i Bartek, a zastąpili ich Tommy na perkusji (ex The Cliches) i Bubble (Seaside Rebels). Zespoł ma na koncie trzy albumy CD i kilkanaście mniejszych wydawnictw oraz kompilacji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST