Wybierz region

Wybierz miasto

  Tede (TDF)

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 Piątek, 6 maja

  • 45zł

  Tede (TDF):
  Obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej od 1996 roku. Początki jego kariery związane są z zespołem 1kHz (Ein Killa Hertz), ktory występował w składzie: TDF (Tas De Fleia), Janmario (DJ JMI) oraz V.O.L.T. (600V).
  Tede to tak naprawdę Jacek Graniecki, rocznik 1976. Urodzony w Warszawie raper, producent, aktor, właściciel wytworni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z tworcow polskiej sceny hiphopowej. Wspołtworca legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale rownież z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi. Tede jest laureatem wielu nagrod – na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerow, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytow organizowanych przez portal hip-hop.pl i serwis Popkiller. VANlLLAHAJS to trzynasty, solowy album Tede. Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, ktory zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]