Wybierz region

Wybierz miasto

  Tak przywitamy Nowy Rok 2017 w Zabrzu

  Rynek
  Zabrze, ul. Dworcowa/9

  12:00 Niedziela, 1 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Tradycyjnie, na początku Nowego Roku, czeka nas kilka wydarzeń, ktore podkreślą wyjątkowość tego czasu. 1 stycznia 2017 r., punktualnie o godz. 12.00, z wieży zabrzańskiego Ratusza (ul. Religi 1) odegrany zostanie hejnał naszego miasta. Natomiast o godz. 12.15, w kościele pw. św. Kamila rozpocznie się noworoczna msza św. w intencji Zabrza i jego mieszkańcow.

  1 stycznia, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, odbędzie się uroczysty Koncert Noworoczny "Operetka, moja miłość!". Tym razem wystąpią: Zabrzańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego, soliści: Katarzyna Oleś-Blacha, Monika Ledzion, Dominik Sutowicz i Adam Szerszeń oraz tancerze: Zofia Czechlewska, Milena Burchardt, Joanna Lichorowicz, Adam Czechlewski i Sławomir Greś.

  Więcej informacji nt. Koncertu Noworocznego znajdziecie Państwo na stronie: www.dmit.com.pl

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]