Wybierz region

Wybierz miasto

  Sylwia Grzeszczak

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  19:00 Piątek, 9 grudnia

  Sylwia Grzeszczak:
  Wokalistka, pianistka, kompozytor, autorka tekstow... jednym słowem człowiek-orkiestra... Nie jest łatwo przejść „Od przedszkola do Opola”. Popularny niegdyś program był dla wielu dzieci tylko krotką muzyczną przygodą. Jednak dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia – scena była jej pisana...
  Dla Sylwii ważną datą roku 2011 stał się 11 października – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen O Przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status złotej, a niecałe dwa tygodnie poźniej pokrył się platyną. Początek roku 2012 przyniosł wiele pozytywnych dla Sylwii podsumowań. Album „Sen O Przyszłości” stał się Albumem Roku 2011 w otwartym plebiscycie RMFon.pl.
  22 sierpnia 2014, na gali Eska Music Awards 2014 Grzeszczak otrzymała siodmą w swojej karierze statuetkę Eska Music Awards, pobijając tym samym rekord na największą liczbę zdobytych nagrod. W lutym 2015 piosenkarka zajęła dwunaste miejsce w plebiscycie radia RMF FM na artystę 25-lecia

  "Tamta dziewczyna" to singiel promujący nowy album Artystki, ktorego premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Teledysk do utworu zaledwie 3 tygodnie po premierze osiągnął ponad 16 milionow odtworzeni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST