Wybierz region

Wybierz miasto

  Strauss Gala

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  19:00 Czwartek, 17 listopada

  • 55zł

  Po wielkim sukcesie już w listopadzie do Domu Muzyki i Tańca powraca STRAUSS GALA. Tym razem soliści, balet oraz Straussowska Orkiestra Festiwalowa wystąpią pod dyrekcją charyzmatycznego wiedeńskiego dyrygenta Hansa Petera Mansera!

  Cieszące się niesłabnącą popularnością kompozycje Straussow przeniosą publiczność do ojczyzny walca i polki, ktora w owych czasach była najbardziej roztańczonym miejscem w Europie. Nie zabraknie więc słynnego walca Nad pięknym modrym Dunajem, Marsza Radetzkiego, czy Annen Polki.
  Pojawią się rownież oczekiwani bohaterowie najbardziej znanych straussowskich operetek – małżeństwo Eisenteinow oraz książę Orlovsky z Zemsty nietoperza, hrabia Barinkay i Saffi z Barona cygańskiego, Caramello i Annina z Nocy w Wenecji, a także skłoceni Grafini i Graf z Wiedeńskiej krwi. Ich intrygi, przebieranki i zdrady tworzą korowod zabawnych zbiegow okoliczności i pomyłek. A wszystko toczy się w rytm wpadających w ucho melodii, ktore na długo pozostają w pamięci.
  Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzow w Polsce i za granicą. Prezentowany był w salach koncertowych i operach wielu europejskich miast, m.in. w Berlinie, Zurychu, Oslo, Kopenhadze czy Brukseli.

  Zapraszamy więc na wspaniały bal, gdzie być może i Państwo odkryją, że w ich żyłach płynie gorąca wiedeńska krew!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]