Wybierz region

Wybierz miasto

  Śląska Gala Biesiadna

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  16:00 Sobota, 18 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Śląska Gala Biesiadna

  Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śląskiej Gali Biesiadnej, ktora odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku o godz. 16.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

  Koncert poprowadzą Joanna Bartel, Andrzej Miś oraz Magdalena Pal i Sebastian Mierzwa, ktorzy dzięki inteligentnemu dowcipowi oraz błyskotliwej interakcji z publicznością i artystami potrafią zapewnić świetną konferansjerkę i zabawę na najwyższym poziomie.

  Jako gość specjalny wystąpi jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek – Eleni, ktora posiada w swoim repertuarze wiele standardow światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojow takie utwory, jak: „Do widzenia moj kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce”, „Na miłość nie ma rady”, „Ballado, hej” i „Miłość jak wino”. Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt Lata z Radiem, za co uhonorowano ją tytułem Krolowej Polskiej Piosenki. W roku 1986 piosenkarka otrzymała prestiżową nagrodę Victora.

  Swoj minirecital da rownież niezwykle popularny wokalista Damian Holecki, ktorego przeboje „Złote kasztany”, „Czerwone Roże”, „Dla ciebie jestem” zagościły na stałe w sercach wielu miłośnikow dobrej muzyki. Bardzo ciekawym punktem programu będzie zapewne występ Duetu Karo, ktory w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia.
  Jak co roku, świetną zabawę zapewnią gwiazdy muzyki szlagierowo-biesiadnej: Karpowicz Family, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Kola i Jula, Claudia i Kasia Chwołka, Oxforduo, Stach, Klaudia i Remi, De Silvers, EMI Band, Przemek Świerczyna, Kiersi, Servoos, Iroxana i Katosie, Kamraty oraz Ewa Kopczyńska.

  Gwarantujemy doskonałą rozrywkę, najlepszych wykonawcow i dużo niezapomnianych wraż

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]