Wybierz region

Wybierz miasto

  RPG jest dla każdego !

  Pub - Smocze Oko
  Zabrze, ul. Piastowska/292, +48 73 359 49 74

  19:00 Środa, 28 września

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na czwarte już spotkanie z grami fabularnymi. Tym razem, zamiast scenariusza w cyklu "Horror w Oku" Kuba zaprasza na absolutnie eksperymentalne spotkanie z grą FRAGMENT.
  Jesteś maszyną. Budzisz się w podstawie pełnej maszyn i robotow, elektrycznej piramidy. Wiesz, że aktywowano Cię w jednym celu - dotarcia na jej szczyt i dopełnienia zadania. Jakiego? Zniszczenia ludzkości. Tzn jej ocalenia oczywiście... Więc jak będzie?
  FRAGMENT to eksperymentalna gra bez MG, ktora pojawiła się na amerykańskim rynku... w połowie września tego roku. Nikt nie prowadzi sesji, a jednocześnie każdy z Graczy tworzy niezwykłą narrację ostatniej podroży robotow walczących z innymi maszynami. Gra jest prosta - ciągnąc karty, podejmując proste decyzje i rzucając kostkami określamy los maszyny, jej otoczenia i ostatecznie - całej ludzkości.
  Cała zabawa powinna potrwać około dwoch godzin, w zależności od weny tworczej tworzących Narrację Graczy. Nie trzeba ze sobą zabierać na sesję nic. Fabuła jest prosta - budzisz się i idziesz w gorę. Ostatnia podroż jest krotka i niebezpieczna, ale wymagać będzie od Ciebie bujnej wyobraźni i umiejętności opisywania otoczenia.
  W związku z tym, że gra ogranicza ilość maszyn do maksymalnie sześciu, prosimy o deklarowanie się jako "zainteresowany" jeśli nie masz pewności, że przyjdziesz oraz "wezmę udział", aby potwierdzić grę w 100%.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ