Wybierz region

Wybierz miasto

  Przeboje i Oldboje

  Kino Roma w Zabrzu
  Zabrze, ul. Padlewskiego Z./4, +48 32 271 62 91

  18:00 Wtorek, 14 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Historia czterech muzykow, ktorych rockowa kapela "SMOKE" rozpadła się w niewyjaśnionych okolicznościach w 1972 roku, i ktorzy - z rożnych względow - po latach, zdecydowali się na spektakularny powrot na scenę. Reaktywacja zespołu daję muzykom nową energię do działania i szanse na "drugie rockowe życie". W rezultacie muzycy ujawniają swoj wielki sekret - powod dla ktorego zespoł rozpadł się przed laty. "Przeboje i Oldboje" - to ciepła, pełna humoru opowieść o męskiej przyjaźni, sławie i jej przemijaniu, miłości do muzyki, radości koncertowania na żywo oraz o zmaganiu się ze zwykłą codziennością w dojrzałym wieku. Historia muzykow potwierdza, że na rock and rolla - nigdy nie jest za poźno.

  Czas trwania:
  115
  Gatunek:
  Komedia
  Reżyseria:
  Alice Nellis
  Scenariusz:
  Alice Nellis
  Obsada:
  Bolek Polívka, Karel Heřmánek, Miroslav Krobot, Marián Geišberg, Richard Genzer, Jenovéfa Boková, Vojtěch Dyk, Zuzana Bydžovská
  Muzyka:
  Jan Ponocný
  Data premiery:
  2015-01-30
  Kraj produkcji:
  Czechy
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach