Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze”

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:30 Sobota, 2 maja

  • 12zł

  Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki zapraszamy na udział w wyjątkowej podroży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciołmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzow był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Majowe Poranki w Multikinie z premierową odsłoną przygod Tomka i jego przyjacioł przyjadą punktualnie w każdy weekend o 10:30!

  Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

  Multikino zaprasza do świata podroży i lokomotyw. Na uczestnikow pokazow będzie czekał „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze”.

  „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze”
  Tomek tym razem zostaje wysłany do pracy w kopalni gliny, aby pomoc Wilusiowi i Beniowi. Nagła burza sprawia, iż jeden z przejazdow zawala się, a klify, po ktorych jeżdżą pociągi, stają się niestabilne. Nagle, w świetle błyskawicy Tomek spostrzega tajemnicze ślady stop. Zaciekawiona lokomotywa rozpoczyna śledztwo. Czyje ślady mogł zobaczyć Tomek? Czy ktoś mu uwierzy? Przekonaj się co naprawdę odwiedziło kopalnię gliny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]