Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie „Tomek i Przyjaciele: Dinozaury i Odkrycia”

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:30 Niedziela, 17 maja

  • 12zł

  Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki zapraszamy na udział w wyjątkowej podroży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciołmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzow był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Majowe Poranki w Multikinie z premierową odsłoną przygod Tomka i jego przyjacioł przyjadą punktualnie w każdy weekend o 10:30!

  Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

  PREMIERA „Tomek i Przyjaciele: Dinozaury i Odkrycia”
  Tomek i jego przyjaciele zabiorą Was w podroż po świecie zjawisk niezwykłych. Wyspa Sodor przeistoczyła się w fantastyczną krainę, wypełnioną zapierającymi dech w piersiach widokami oraz intrygującymi odgłosami. Pomruk wulkanow oraz ryk dinozaurow towarzyszą lokomotywom, w wykonywaniu ich codziennych zadań. Marianka doświadcza niesamowitych snow na jawie o wielkich potworach, podczas gdy Wiluś i Benio wysyłają Tymka na poszukiwanie tęczowego wagonu. Samson odkrywa, że spowodował duże zamieszanie w realizacji zadań, a Emilka podziwia swoj ładunek specjalny. Zapraszamy na wyprawę pełną ciekawych przygod i mnostwa dobrej zabawy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]