Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie „Kosmoloty”

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:00 - 13:06 Niedziela, 26 lipca

  • 12zł

  W lipcu w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazow o 12.00 dzieci wybiorą się w intergalaktyczną podroż wraz z elitarną grupą statkow kosmicznych dzięki bajce „Kosmoloty”.

  Poranki o 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

  Multikino zaprasza najmłodszych kinomanow do świata Kosmolotow. Wybierzcie się w intergalaktyczną podroż wraz z elitarną grupą statkow kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych. Orzeł, przywodca Kosmolotow, wraz ze swoją drużyną, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym. Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentow i doświadczeń.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ