Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie: Dora Poznaje Świat i Psi Patrol

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:00 - 13:00 Sobota, 23 maja

  • 12zł

  W maju w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazow o 12.00 dzieci zobaczą kolejne przygody Dory, ktora Poznaje Świat oraz perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt z Psiego Patrolu.

  Poranki o 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow znanych dotychczas z anteny stacji Nick Jr na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

  Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza najmłodszych kinomanow do świata Dory, ktora Poznaje Świat i uroczych szczeniakow z Psiego Patrolu.

  Dora Poznaje Świat. Dora ma osiem lat i jest małą podrożniczką. W każdym odcinku dziewczynka wyrusza na wyprawę, a przy okazji zwiedzania pomaga napotkanym osobom i zwierzętom. Dzięki Dorze, mali widzowie poznają podstawy języka angielskiego – nauczą się liczyć i powtorzą najważniejsze zwroty, użyte w odcinku. Rozwiną też swoje zdolności logicznego myślenia - z pomocą magicznej mapy towarzyszącej Dorze w odnalezieniu nowego sposobu dotarcia do celu podroży.

  Psi Patrol. Psi patrol to seria dla przedszkolakow ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, ktore pod przywodztwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]