Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:00 Niedziela, 5 kwietnia

  • 12zł

  W kwietniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na „Poranki w Multikinie” z przygodami Wojowniczych Żołwi Ninja oraz bohaterow seriali live action: Nawiedzeni i Grzmotomocni.

  Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow znanych z anteny stacji Nickelodeon na wielkim ekranie. Dodatkowo w wybranych kinach na młodych widzow czekają liczne atrakcje.

  Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zaprasza najmłodszych kinomanow do świata odważnych Wojowniczych Żołwi Ninja, rodziny super bohaterow „Grzmotomocnych” oraz sympatycznych „Nawiedzonych” w ramach kwietniowych Porankow o godz. 12.00.

  Nawiedzeni
  W tym serialu fantastyka łączy się z kinem familijnym, wariactwo z upiornością, a rodzina Hathaway spotyka… duchy? Po przeprowadzce z Nowego Orleanu do Nowego Jorku, państwo Hathaway chcieli prowadzić normalne życie w nowym domu, ale nie mieli pojęcia, że rodzina duchow ma takie same plany! Czy dwie rodziny, dosłownie z dwoch rożnych światow, mogą żyć w harmonii?

  Grzmotomocni
  Czy jest coś wspanialszego niż superbohater? Tak, cała ich rodzina. Poznajcie Grzmotonocnych, niezwykłą rodzinkę, ktorej głownym problemem jest utrzymanie w tajemnicy posiadanych supermocy i prowadzenie normalnego życia. Myślicie, że to łatwe? O nie!

  Kontynuacja kultowej kreskowki „Wojownicze Żołwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposob przedstawia losy nieustraszonych Żołwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, ktory wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, ktory ich wychował.

  16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żołwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. W przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjowkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żołwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach