Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki w Multikinie

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:00 Niedziela, 8 marca

  • 12zł

  W marcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na „Poranki w Multikinie” z przygodami SpongeBoba Kanciastoportego oraz Wojowniczych Żołwi Ninja

  Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow znanych z anteny stacji Nickelodeon na wielkim ekranie. Dodatkowo w wybranych kinach na młodych widzow czekają liczne atrakcje.

  SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, ktora nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołykow. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, przy okazji wciągając w nie wszystkich wokoł. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjacioł - rozgwiazdy Patryka, wiewiorki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

  Kontynuacja kultowej kreskowki „Wojownicze Żołwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposob przedstawia losy nieustraszonych Żołwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, ktory wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, ktory ich wychował.

  16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żołwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. W przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjowkę. Stawiają czoła licznym wrogom,
  a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żołwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]