Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki dla dzieci „Pingwiny z Madagaskaru”

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:00 Niedziela, 25 stycznia

  • 12zł

  W styczniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Tuż przed wyczekiwaną premierą kinowej wersji, najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć przygody Skippera, Kowalskiego, Szeregowego i Rico w kultowym serialu – „Pingwiny z Madagaskaru”. Zanim zobaczycie film przyjdźcie do jednego z 28 kin sieci Multikino.

  Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

  30 stycznia 2015 r. na ekrany kin trafi pełnometrażowy film „Pingwiny z Madagaskaru”, a od 10 stycznia Multikino wraz z Nickelodeonem i wytwornią DreamWorks zaprasza najmłodszych kinomanow do świata czworki zabawnych pingwinow w ramach Porankow o godz. 12.00.

  „Pingwiny z Madagaskaru” to serial animowany, będący kontynuacją przygod czterech pingwinow znanych widzom z obu części kinowego hitu „Madagaskar”. Skipper to urodzony dowodca i lider wesołej gromadki. Kowalski to głowny strateg, mozg każdej tajnej operacji. Rico to specjalista od zadań specjalnych, a Szeregowy to najniższy rangą spośrod tytułowych pingwinow. Oczywiście oprocz czworki głownych bohaterow, nowojorskie zoo zamieszkują rownież inne zwierzęta, m.in. lemury. Na ich czele stoi samozwańczy Krol Julian, ktory kiedy tylko może stara się pokrzyżować plany pingwinow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]