Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranki „Agi Bagi”

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:30 Niedziela, 25 stycznia

  • 12zł

  W styczniu i lutym w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazow o 10.30 dzieci zobaczą nowy projekt „Agi Bagi”.

  Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterow na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W styczniu i lutym o 10.30 Multikino zaprasza na przygody z mieszkańcami planety „Agi Bagi”.

  „Agi Bagi” opowiada o przygodach mieszkańcow planety, ktora ma dwie strony: Agi i Bagi oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy jej mieszkańcami, plemionami Agingow i Bagingow. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem, pokazuje jak sobie radzić wspolnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterow, w unikatowy sposob przemyca ważne elementy edukacyjne, ktore są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej. „Agi Bagi” zostało wykreowane jako projekt skierowany do „młodszych przedszkolakow”. To w zamyśle wesoły i ciepły film dla widowni w wieku 2-5 lat z delikatnym, nienachalnym, edukacyjnym przesłaniem.

  Projekt ten jest oceniany przez specjalistow z branży międzynarodowej, jako pierwszy tak unikatowy projekt, ktorego kolory i fabuła są perfekcyjnie opracowane dla tej grupy odbiorcow.

  AKTORZY użyczający głosow: Waldemar Barwiński, Jarosław Boberek, Ewelina Kordy, Agnieszka Kunikowska, Agnieszka Mrozińska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]