Wybierz region

Wybierz miasto

  Poltergeist 3D

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  14:30, 19:00 Piątek, 29 maja

  Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, ktory stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą corkę do rownoległego świata, z ktorego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z gory przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z ktorym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za poźno?

  Czas trwania:
  92
  Gatunek:
  Thriller
  Reżyseria:
  Gil Kenan
  Scenariusz:
  David Lindsay-Abaire
  Obsada:
  Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris, Jane Adams, Nicholas Braun, Susan Heyward, Saxon Sharbino, Kennedi Clements
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST