Wybierz region

Wybierz miasto

  Placebo MTV Unplugged

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Środa, 25 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Kiedy zespoł Placebo otrzymał zaproszenie do występu w ramach „MTV Unplugged” dla Briana Molko było jasne, że nie chce po prostu odegrać akustycznych wersji swoich największych przebojow. Wizję Placebo i ich niespożyty apetyt na przygodę fani zespołu będą mogli zobaczyć przedpremierowo na Wielkim Ekranie 25 listopada w wybranych kinach sieci Multikino.

  Wokalista Brian Molko wspomina – „wiedzieliśmy natychmiast, że nie wystarczy nam samo zagranie naszych piosenek przy pianinie”. A basista Stefan Olsldal dodaje – „kiedy tyko dowiedzieliśmy się, że zagramy ten koncert postawiliśmy sobie za cel mieć swoj własny, znaczący wkład w historię MTV Unplugged”.

  Efektem jest wyjątkowy występ w sercu Londynu – miasta, w ktorym Placebo zagrali swoj pierwszy w historii koncert. Wydarzenie zostało zrealizowane w The London Studios, ze spektakularną oprawą wizualną. Na scenie oprocz typowego akustycznego instrumentarium pojawia się cały szereg niecodzienne instrumentow – jak np. zaskakująca kolorowa tuba niezwykle wzbogacająca brzmienie zespołu. „Największym wyzwaniem było przearanżowanie utworow w nowy, atrakcyjny sposob. Sami też chcieliśmy dać się zaskoczyć” – mowi Molko.

  Artystyczna wizja Placebo i ich niespożyty apetyty na przygodę jest wprost zdumiewający. Z jednej strony zespoł kipi prawdziwie rockową energią, z drugiej odkrywa swoją bardziej subtelną stronę – jak np. w utworze „For What It’s Worth” z delikatnym solo smykow, albo gdzie indziej wykorzystując arabskie i hinduskie instrumenty, ktore nadają znanym utworom zupełnie innego wymiaru. „Przygotowania trwały miesiącami” – wspomina Molko – „ciągle zmienialiśmy i przerabialiśmy utwory. Było to dla nas kompletnie nowe doświadczenie, daleko wykraczające poza naszą strefę komfortu”.

  Na scenie zespołowi towarzyszył nowy perkusista – Matt Lunn oraz kilkunastu zaproszonych muzykow. Na „MTV Unplugged” Placebo zdecydowanie nie poszli na łatwiznę.

  Gatunek:
  muzyczny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]