Wybierz region

Wybierz miasto

  Piotr Bałtroczyk „Mężczyzna z kijowym peselem”

  Miejski Ośrodek Kultury
  Zabrze, ul. 3 Maja/91a, +48 32 278 08 02

  19:00 Sobota, 22 kwietnia

  Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczor Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ''. I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w ktorym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczor Państwu”, jest rownież zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.

  Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności. Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturow, ktore traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, ktore ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, ktorych tworcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, ktore Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
  Posłuchajcie kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.

  Piotr Bałtroczyk „Mężczyzna z kijowym peselem”
  Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, 22.04.17, godz. 19.00
  Bilety w cenie 45 zł/osoby do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu (pn-pt, 7.00-15.00).
  Rezerwacja biletow: 32/ 278 08 02, 531 614 667.

  Bilety dostępne: E bilet pl, Eventin pl, Bilety na kabarety pl, Kup bilecik pl, Biletin pl, Bilety 24 pl, Tixel, Sieć empik, strona internetowa - www.stageproduction.pl.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST