Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarcie Podziemi Zagadek - Szola

  Szyb Maciej
  Zabrze, ul. Srebrna/6

  16:30 Piątek, 22 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Wraz ze znajomymi udajecie się na zwiedzanie terenu postindustrialnego. Ekscentryczny przewodnik po oprowadzeniu Was po obiekcie proponuje jeszcze jedną atrakcję – szybki rzut oka na wnętrze szybu. Jeśli wierzyć drogowskazom to ścieżka wiedzie do rzadko odwiedzanej Wentylatorowni. Przewodnik nic nie robi sobie z taśm ostrzegawczych i ostrzeżeń o zagrożeniu. Mimo początkowego wahania, podążacie za nim z coraz większą ciekawością. Przecież kto, jak kto, ale on wie najlepiej, gdzie można, a gdzie nie można wchodzić.
  Stara, przeraźliwie skrzypiąca krata, połmrok, schody w doł. Temperatura wyraźnie spadła, widać parę z ust. – Do szybu już niedaleko? – pytacie przewodnika. W tej chwili zdajecie sobie sprawę, że nie ma nikogo, kto mogłby Wam udzielić informacji. Jednak nagle pada odpowiedź – zgrzyt kraty wejściowej. Trzasku zamykanego skobla, nie da się z niczym pomylić. Po pustym(?) korytarzu niesie się na przemian – echo zamykanych wrot i diaboliczny chichot „przewodnika”…
  Tak zaczyna się historia naszego miejsca… Obszaru, w ktorym nie tylko zmierzycie się z własnymi słabościami, ale gdzie nadamy zupełnie nowego znaczenia słowom strach, zagadka, tajemnica, rozrywka… Od tej pory nabiorą głębszego znaczenia - pełnego emocji i wrażeń.
  Sprawdź swoją przenikliwość w podziemnym pokoju zagadek. Gorniczy klimat, nietuzinkowy wystroj, autentyczne wyposażenie… więcej zdradzić nie możemy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]