Wybierz region

Wybierz miasto

  Mumford & Sons: Dust and Thunder

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Wtorek, 8 listopada

  • Brak informacji o cenie

  „Mumford & Sons Live in South Africa: Dust and Thunder” to zapis spektakularnego, jednego z najlepszych koncertow grupy. Energia i emocje w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi.
  „Dust And Thunder” to wyjątkowe spotkanie zespołu Mumford & Sons z kochającą ich południowoafrykańską publicznością – wszystko sfilmowane na tle przepięknych pejzaży Pretorii. Reżyser Dick Carruthers dociera do samego sedna tego, co czyni występ Mumford & Sons takim specjalnym. Zespoł prezentuje nową płytę oraz swoje klasyczne hity przed niezwykle entuzjastycznymi słuchaczami. Zobacz to na wielkim ekranie, w oszałamiającym Ultra HD i ze świetnym dźwiękiem przestrzennym.
  Mumford & Sons na początku zaplanowali jedynie kilka występow w RPA. Zakładali sprzedaż 5 000 biletow. Liczba szybko urosła do 85 000 sprzedanych biletow i tak rozpoczęła się wielka przygoda angielskiego zespołu, ktorej efektem jest dokument muzyczny „Dust And Thunder”. To wyjątkowo emocjonalny film i jednocześnie świetny koncert naładowany pozytywną energią.

  Gatunek:
  dokumentalny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach