Wybierz region

Wybierz miasto

  Miuosh, NOSPR i Jimek

  Sztolnia Królowa Luiza
  Zabrze, ul. K. Miarki/8

  22:00 Sobota, 13 czerwca

  • 40zł

  Miuosh

  Miuosh, właściwie Miłosz Borycki (ur. 14 października 1986 w Katowicach) – polski raper i producent muzyczny.
  Tworzyć zaczynał w 2001 roku, a w 2004 roku został wspołwłaścicielem MaxFloStudio. W 2005 roku zadebiutował singlem "Ciężko lekko żyć" zrealizowanym wraz z grupą Projektor i gościnnym udziałem w utworze "Za szybcy się wściekli" grupy Pokahontaz. Rok poźniej, wraz z Puqiem, jako Projektor, wydał album pt. Miraż. W międzyczasie Miuosh wraz z Rahimem założyli wytwornię MaxFloRec, ktorą wspolnie prowadzili przez następne 2 lata.
  Solową karierę rozpoczął w 2007 roku płytą Projekcje. Album był też pierwszym wydawnictwem oznakowanym logotypem Fandango Records – wytworni założonej przez Miuosha w styczniu 2007. W kwietniu 2008 Miuosh odszedł z szeregow poprzedniej wytworni, by skupić się w pełni nad prowadzeniem i rozbudową Fandango.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST