Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzynarodowy Festiwal Tańca - Zabrze 2016

  Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń"
  Zabrze, ul. Wolności/406, +48 32 271 44 58

  09:00 Niedziela, 15 maja

  • Brak informacji o cenie

  15 maja (niedziela) w naszym mieście odbędzie się prawdziwe święto tańca. Urząd Miejski w Zabrzu, Taneczny Klub Sportowy „GCT” oraz Federacja Tańca Sportowego zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Tańca – Zabrze 2016.

  Impreza odbędzie się w Hali Sportowej „Pogoń” przy ul. Wolności 406. Patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

  W trakcie festiwalu wystąpią najlepsze pary taneczne World Dance Sport Federation (Światowa Lista Rankingowa) polskie i zagraniczne, zarowno seniorskie, jak i juniorskie.

  Wieczorową galę taneczną poprowadzi Iwona Pavlović, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich i wicemistrzyni w tańcach standardowych, sędzia międzynarodowy.

  Podczas ubiegłorocznych edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Zabrzu w każdym dniu imprezy prezentowało się ok. 150 par, w tym tancerze m.in. z Hiszpanii, Włoch, Słowacji, Czech, Ukrainy, Białorusi, Luksemburga, Austrii, Węgier i oczywiście Polski.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]