Wybierz region

Wybierz miasto

  Michael Bublé – TOUR STOP 148

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Poniedziałek, 26 września

  • Brak informacji o cenie

  „Michael Buble – TOUR STOP 148” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w pierwszym rzędzie podczas koncertu wyjątkowego artysty. Całkowicie wyprzedane koncerty na trasie To Be Loved Tour obejrzały łącznie dwa miliony fanow fenomenalnego wokalisty.
  Każdy krok Michaela Buble rejestrowała ekipa filmowa, dzięki ktorej powstał „Michael Buble – TOUR STOP 148”, dokument muzyczny wypełniony hitami kilkukrotnego zdobywcy nagrody Grammy. Usłyszymy między innymi “Home”, “Haven’t Met You Yet”, “Cry Me A River”, “Feelin’ Good” i inne przeboje. Ale to nie wszystko! Będzie można także wejść za kulisy i podejrzeć, jak ekipa Buble przenosi się z miasta do miasta, z kraju do kraju, z kontynentu na kontynent – i tak przez dwa lata! Dodatkowo, specjalnie dla widzow kinowych, tworcy dokumentu przygotowali specjalny piętnastominutowy wstęp z udziałem Michaela Buble.
  „Michael Buble – TOUR STOP 148” ucieleśnia humor i urok występow wspaniałego artysty. Dzięki filmowi widzowie dowiedzą się, jak wygląda codzienne życie w trasie koncertowej i jakie przeszkody musi codziennie pokonywać team Buble. Efektem końcowym są bezbłędnie wykonane, perfekcyjne show każdego wieczoru. Reżyser Brett Sullivan uchwycił fascynację i emocjonalne zaangażowanie, ktore jest potrzebne, by dostarczyć widzom rozrywki o ogromnej skali i ambicji. Co i rusz dowiadujemy się czegoś nowego o członkach ekipy technicznej, artystach, ich związkach i poświęceniu.

  Gatunek:
  dokumentalny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach