Wybierz region

Wybierz miasto

  Maraton koncertowy Queen

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  19:00 Czwartek, 7 maja

  To zespoł, ktory na zawsze już zapisał się w historii rocka. To artysta, ktorego nie da się zastąpić. Te koncerty nigdy się nie nudzą i dają wielkie emocje. Multikino zaprasza wszystkich fanow na Maraton QUEEN. Dwa wybitne koncerty: Queen Rock Montreal oraz Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest '86 już 7 maja w Multikinie!
  Queen Rock Montreal zarejestrowany na żywo w Montreal’s Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanow Queen na całym świecie. Genialne widowisko, podczas ktorego zespoł zagrał najważniejsze hity jak: We Will Rock You , Killer Queen , Under Pressure , Crazy Little Thing Called Love , We Are The Champions , Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody.
  Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest '86. Koncert miał miejsce 3 lata przed zburzeniem Muru Berlińskiego. Było to największe widowisko, ktore odbyło się na budapeszteńskim Nepstadionie. Queen był jednocześnie pierwszą zachodnią gwiazdą muzyki rockowej, ktora zagrała na stadionie za żelazną kurtyną. Przedstawienie zgromadziło 80 tysięcy widzow, ktorzy przybyli także z innych państw dawnego bloku wschodniego. Na potrzeby produkcji koncertu sprowadzono najlepszych technikow oraz operatorow kamer z terenu całych Węgier.
  Oprocz jedynego koncertu zarejestrowanego za żelazną kurtyną pokażemy wyjątkowy 25 minutowy dokument ukazujący jaką drogę przeszedł zespoł od Live Aid do Magic Tour. Dokument w oryginalnej wersji językowej.
  Maraton koncertowy QUEEN jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić!

  Gatunek:
  muzyczny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST