Wybierz region

Wybierz miasto

  Liga Mistrzów UEFA: FC Barcelona - PSG

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:30 Wtorek, 21 kwietnia

  • 20zł

  Liga Mistrzow UEFA – wybrane mecze ćwierćfinałowe na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino. 14, 15, 21 i 22 kwietnia będzie można zobaczyć wybrane mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzow! Multikino pokaże transmisje meczow Atletico Madryt z Realem Madryt oraz mecze Paris Saint-Germain z FC Barceloną. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w kinach sieci Multikino w ramach 20 urodzin Canal+ w Polsce.

  Multikino wspolnie z Canal+ pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzow UEFA na wielkich kinowych ekranach! Transmisje wybranych spotkań ćwierćfinałowych odbędą się w dniach 14, 15, 21 i 22 kwietnia.

  Z okazji 20 urodzin w Polsce Canal+ zaprasza do Multikina na Ligę Mistrzow UEFA.

  Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczow i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]