Wybierz region

Wybierz miasto

  LemON

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 Piątek, 30 października

  LemON

  LemON to zespoł, ktory okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Zespoł w ciągu zaledwie dwoch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojow, zdobył platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanow (w tym ponad 300 000 fanow na Facebooku). Fenomen zespołu polega rownież na tym, że osiągnął niekwestionowany sukces komercyjny, grając nietuzinkową i wymagającą muzykę.

  Debiutancka płyta LemONa pokryła się platyną, została nagrodzona statuetką TOP na festiwalu Sopot Top Trendy 2014, nagrodą Eska Music Award 2013, a także zdobyła nominację do Fryderyka 2013. Dwa lata po premierze swojego debiutu, LemON wydaje kolejną płytę zatytułowaną od jednego z utworow – ,,Scarlett” (ten niekomercyjny utwor zgromadził już ponad 3,5mln wyświetleń na YouTube). Na płycie znajdzie się 12 utworow w języku polskim i łemkowskim. Druga płyta rownierz pokryła się platyną oraz otrzymała nomicnację do Fryderyka 2014. Autorami wszystkich kompozycji są muzycy zespołu, ktorzy rownież samodzielnie wyprodukowali płytę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]