Wybierz region

Wybierz miasto

  Kraków: Spartański obóz FTC

  ulica Skotnicka 254, 30-394 Kraków, Polska
  Zabrze, ul. Wyciska J./5a

  16:00 Od 5.02.2017 do 11.02.2017

  • 840zł

  Dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności. Na obozach Football Training Center mogą trenować piłkarze oraz piłkarki w wieku od 13 do 24 lat niezależnie od zajmowanej pozycji na boisku i poziomu umiejętności. Treningi Football Training Center są dopasowane do wieku, celu oraz przede wszystkim – zdolności motorycznych oraz piłkarskich.
  Jeżeli poszukujesz potężnej wewnętrznej przemiany, by wznieść się na wyżyny swoich ukrytych możliwości, to znalazłeś się we właściwym miejscu i czasie.
  Inspirujemy. Do sięgania po najwyższe cele sportowe, osobiste i zawodowe.
  Motywujemy. Budujemy charakter tworząc nawyk ciężkiej pracy, ktory jest fundamentem sukcesu, niezależnie od dziedziny życia.
  Edukujemy. Uczymy młodych ludzi samokontroli, samodoskonalenia oraz samodyscypliny, by osiągali sukcesy nie tylko sportowe. Jako pierwsi w Polsce prowadzimy zajęcia rozwoju osobistego dotyczące m.in pasji, talentu, koncentracji, pewności siebie czy osiągania ambitnych celow.
  Wyposażamy piłkarzy w praktyczną wiedzę, dzięki ktorej będą mogli prowadzić samodzielne treningi przygotowania motorycznego w swojej bazie treningowej.
  UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.
  840 PLN / bez noclegu i wyżywienia
  1390 PLN / z noclegiem i wyżywieniem

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach