Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert QUEBONAFIDE + DWA SŁAWY

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 - 23:00 Sobota, 19 marca

  Quebonafide, rocznik 1991, to charakterystyczny i niezwykle energetyczny raper. Działa na scenie muzycznej od 2008 roku. Dał się poznać szerszej publiczności w roku 2013, kiedy to ukazał się jego solowy projekt 'Eklektyka'. Szybki wzrost popularności rapera zapewnił mu udział w projekcie 'Utopia' bydgoskiego producenta Pawbeatsa. Singiel z albumu pn. 'Euforia', z gościnnym udziałem Kasi Grzesiek, pojawiał się we wszystkich rozgłośniach radiowych i zdobywał szczyty list przebojow telewizyjnych stacji muzycznych. Podczas kilku lat aktywności scenicznej Quebonafide wspołpracował z takimi wykonawcami jak Rasmentalism, Dwa Sławy, Paluch czy Te-Tris. Najnowszy, solowy projekt rapera, pn. 'Ezoteryka', ktory ukazał się w marcu 2015 roku, okrył się złotem jeszcze w preorderze.

  Start piątek godz: 20:00
  Wejście do klubu od 19:00

  Bilety do nabycia w sklepach muzycznych: w Zabrzu, Gliwicach, Katowicach, EMPiK BILETERIA, oraz w klubie CK Wiatrak w trakcie imprez i koncertow. Sprzedaż internetowa biletow przez stronę klubową: www.wiatrak.art.pl

  KLUB CK WIATRAK UL.WOLNOŚCI 395
  41-806 ZABRZE

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]