Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Myslovitz / Kopalnia Guido / Zabrze

  Guido Mine and Coal Mining Museum
  Zabrze, ul. 3 Maja/3

  19:00 Sobota, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  Koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych rodzin gorniczych.

  ***
  Polski zespoł rockowy, założony w 1992 w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka oraz Wojciecha Kuderskich, początkowo nazwany The Freshmen. W roku 1994 nagrali swoje pierwsze demo, a w grudniu, w tym samym czasie, kiedy wygrali głowne miejsce na Mokotowskiej Jesieni Muzycznej, zmienili nazwę na obecną. Rok poźniej powstał debiutancki LP, zatytułowany po prostu "Myslovitz", wyprodukowany i zrealizowany przez Ian'a Harrisa, odpowiedzialnego za koncertowe brzmienie m.in. manchesterskiego, kultowego zespołu Joy Division. Do tej pory na koncie mają dziewięć albumow, z czego trzy razy okrytych platyną. W międzyczasie, w 2012 roku, odszedł z zespołu głowny jego założyciel i dotychczasowy wokalista- Artur Rojek, rownocześnie zapowiadając solową karierę. Rojka zastąpił Michał Kowalonek, znany z zespołu Snowman grającego muzykę alternatywną i avant pop.
  W 2013 roku zespoł rozpoczął pracę nad nową płytą. Materiał powstawał m.in. w trojmiejskim studio Custom34, barokowym Pałacu w Staniszowie, oraz wrocławskim studio Fonoplastykon. Premiera płyty 1.577 miała miejsce 28 maja 2013. Album natychmiast trafił do pierwszej dziesiątki listy OLIS a singiel "Prędzej Poźniej Dalej" - promujący wydawnictwo - na listę przebojow Radiowej Trojki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]