Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert LIPALI w CK Wiatrak

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 - 23:00 Piątek, 15 kwietnia

  Już piętnastego kwietnia w klubie CK Wiatrak LIPALI !
  Ponad trzy lata trwało nim zespoł wrocił do studia nagraniowego, robiąc sobie przerwę między 2009, a 2012 rokiem. Zespoł powstał w 2000 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Tomasza Lipnickiego i w ciągu 16 lat trwania przeszedł wiele zmian. Wydali do tej pory sześć płyt z czego najnowszą „Fasady” 20 lipca 2015 roku, a kolejna jest w przygotowaniu. W tym czasie grupa powiększyła się o Romana Bereźnickiego (gitara, śpiew oraz instrumenty klawiszowe).
  Lipali nominowali byli do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w 2008 i 2010 roku. Grali dla 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, byli rownież obecni na Przystanku Woodstock. „W warstwie muzycznej, i w tekstowej słychać, jak zespoł ewoluował. Jednak starzy fani nie będą kręcić nosem. Wręcz przeciwnie. Znow jest raz wolniej, raz szybciej, raz radośnie, a raz przejmująco, jak to w życiu.” (lipali.net)

  Start piątek 20:00
  Wejście do klubu od 19:00

  Bilety do nabycia w sklepach muzycznych: w Zabrzu, Gliwicach, Katowicach, EMPiK BILETERIA, oraz w klubie CK Wiatrak w trakcie imprez i koncertow. Sprzedaż internetowa biletow przez stronę klubową: www.wiatrak.art.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST