Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert KSW4BLUES

  Nota Bene Club Zabrze (Rokitnica)
  Zabrze, ul. Budowlana/67

  20:00 Sobota, 23 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na spotkanie z autorską muzyką KSW4Blues, ktora przeniesie Was wprost do krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa.
  Grupa przedstawia własne kompozycje śpiewane po Polsku, gdzie poetyckie teksty splatają się w opowieść o życiu, miłości i kobietach. Utwory zespołu można określić jako szeroko pojętą ambitną muzykę bluesową, dobrze odbieraną przez liczną publiczność, ktora przychodzi na koncerty. W akustycznym repertuarze zespoł nie stroni od improwizacji, przez co ich muzyka tworzy prawdziwy kolaż dźwiękow i sprawia, że każdy występ jest inny i niepowtarzalny.
  Na koncertach usłyszeć można wpływy bluesa w klimacie delty oraz fascynację muzykow takimi wykonawcami, jak Taj Mahal, Johnny Cash, Charlie Musselwhite, The Doors

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST