Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Galowy z okazji Święta Zabrza

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  17:00 Niedziela, 2 października

  • 30zł

  Grzegorz Wilk:
  Z wykształcenia socjolog, nauczyciel informatyki, dziennikarz i technik dentystyczny. Wokalista najpopularniejszych programow rozrywkowych m.in. "Jaka to Melodia" w TVP 1, jako solista oratoriow Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas czterech międzynarodowych tournee. W dorobku fonograficznym związanym z Piotrem Rubikiem ma płyty "Habitat", "Santo Subito" i pięciopłytowy album "The Best Of Piotr Rubik". Jest laureatem wielu programow telewizyjnych i konkursow.
  -------------------------------------
  Zabrze zaprasza na urodziny! W tym roku mijają 94 lata od momentu, gdy Zabrze otrzymało prawa miejskie. Rocznicę tego wydarzenia świętować będziemy w pierwszy weekend października. Koncert Galowy w Domu Muzyki i Tańca.

  Na scenie zaprezentują się artyści Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego. Towarzyszyć im będą soliści: Zofia Nowakowska i Grzegorz Wilk. W ich wykonaniu usłyszymy znane i lubiane przeboje kinowe. Zapraszamy na koncert! Niesamowite wrażenia gwarantowane!

  Bilety w cenie 30, 40, 50 oraz 60 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]