Wybierz region

Wybierz miasto

  Kapitan Szablozęby i skarb piratów

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  11:40, 14:00, 16:20, 18:40 Czwartek, 4 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Kapitan Szablozęby, postrach morz i oceanow od Karaibow aż po krańce świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podroży w ręce piratow wpadła stara mapa, ktora wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbow. Jak głosi plotka, skarbiec krola wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie jego ukochany statek – „Mroczną Damę”. Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się 11-letni Paluch. Chłopiec, ktory od najmłodszych lat marzy o służbie pod banderą trupiej czaszki, ma teraz niepowtarzalną okazję, aby dowieść swojej przydatności. Dzięki odwadze i pomysłowości Palucha, Szablozębemu udaje się odzyskać okręt. Chłopiec zostaje oficjalnie przyjęty do załogi „Mrocznej Damy” i razem z piratami wyrusza na wyprawę swojego życia.

  Czas trwania:
  96
  Gatunek:
  przygodowy
  Reżyseria:
  John Andreas Andersen, Lisa Marie Gamlem
  Scenariusz:
  Lars Gudmestad
  Obsada:
  Kyrre Haugen Sydness, Odd-Magnus Williamson, Tuva Novotny, Pia Tjelta, Anders Baasmo Christiansen, Jon Øigarden, Fridtjov Såheim, Vinjar Pettersen
  Muzyka:
  Patrik Andrén, Johan Söderqvist
  Data premiery:
  2015-05-29
  Kraj produkcji:
  Norwegia
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]