Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Hrabi z zespołem weselnym BON TON: w programie: Gdy powiesz: „TAK”

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  19:00 Czwartek, 3 grudnia

  Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok zwleczonego i potarganego faceta na twojej kanapie. Ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

  Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygod. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno – on będzie zawsze zalegał w łożku w czasie, gdy Ty w kuchni jajecznicę na pomidorach będziesz robić. Czy to nie szczęście właśnie? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet, jeśli się rozwod zdarzy, bo wiadomo, że człowiek w krzakach zagapić się może, to z rozwodu mogą być dwa śluby! Czyli zysk.

  Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – TAK.

  GRAJĄ:

  Joanna Kołaczkowska– kelnerka Zosia, panna młoda Helena, baba ktorą dusi mąż i weselny potwor (ciocia Ela)
  Dariusz Kamys– wodzirej Remigiusz, pan młody Wojciech i pijany weselnik
  Tomasz Majer– kamerzysta, pan młody Wojciech, chłop ktory dusi babę i pijany weselnik
  Łukasz Pietsch– pianista i kolega pana młodego

  zespoł weselny BON TON w składzie:

  Waldemar Franczyk– instrumenty perkusyjne, instrumenty klawiszowe
  Wykładowca AM w Bydgoszczy oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Zielonogorskim. Wrażliwość i doświadczenie pozwala mu na poruszanie się w rożnych stylistykach muzycznych.
  W składzie formacji „Moszczyński Pietsch&bibobit”.
  Karol Pietsch– perkusja
  Najmłodszy z klanu Pietschow. Najmłodszy w składzie Bon Tonu.Najmłodszy w ogole. Ale doświadczenie ma. Karolowe marzenia by zagrać z Alicia Keys i Usherem spełnią się, bo tak mowi kalendarz Majow. Tymczasem kabaret Hrabi korzysta z jego obecności.
  Grzegorz Piotrowski– gitara
  Producent muzyczny i muzyk sesyjny. To on w „Songu porzuconej” wciela się w Andrzeja ktory porzucił, broni się więc jak umie, czyli na gitarze. Od lat w zespole Artrosis, ma też swoją formację Aroma Hue. Sceniczne zwierzę. Gdy poczuje krew, budzi się w nim… No właśnie – co? Macie jakieś propozycje?
  Bartek Pietsch– bas
  Należy do klanu Pietschow. Jest producentem muzycznym (m.in. Kasia Wilk) ale też komponuje i śpiewa. Rozpasany umysł muzyczny. Udziela się i inspiruje. Fundament składu „Moszczyński Pietsch&bibobit”, kiedyś w zespole Terminal.
  Paweł Pietsch– saksofon
  Od urodzenia w klanie Pietschow. Najspokojniejszy w składzie, ale ma też inne „naj”. Jak to u Pietschow – coś mu w środku gra. Nie tylko Bon Ton, w Hrabi rola drugoplanowa w programie „Co jest śmieszne”. Bez niego ciężko.

  Czas trwania: ok. 100 minut
  Ilość piosenek: 10
  Ilość scen/skeczy: 10
  Ilość osob wyciąganych na scenę: 9

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]