Wybierz region

Wybierz miasto

  Justin Bieber: Believe

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Poniedziałek, 2 marca

  • 25zł

  Zarezerwuj czas 2 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciołmi 21. urodziny swojego idola! Wszystkich fanow artysty zapraszamy do wybranych kin sieci Multikino na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop – Justinowi Bieberowi.

  Już 2 marca z okazji 21. urodzin młodego artysty, ktore przypadają na 1 marca sieć kin Multikino zaprasza na pokaz filmu „Justin Bieber. Believe”.

  „Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, ktore towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, ktory nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Poźniej pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, ktore tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST