Wybierz region

Wybierz miasto

  Jelonek

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  19:30 Piątek, 18 grudnia

  Jelonek, jak sama nazwa mowi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bojmy się tak to ująć, "mroczna i chyża bestyjka ", "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka ! A bynajmniej lub jednak i na przekor oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na koncert w mieście Zabrze w klubie CK Wiatrak, w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!"
  (czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami, Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami rożnych takich tam), w dniu 18.12.15, o godzinie 19:30. Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East",przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem" BonyM, mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ......diaboliczny kisiel (bez walki w nim). Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletow na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie..... myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :).
  Chopie, Czorny Mikołaj będzie ciepać bombony... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Wilibald i Wszemir Także same atrakcje i uwodzenia się szykują, także tak... a i przy okazji będzie wykonywana na żywo muzyka na rożnych, egzotycznych instrumentach typu gitara, skrzypce czy perkusyjny hihat (czytaj: hajhejt czyli wysokiej jakości nielubienie kogoś). Nie zabraknie powłoczystych spojrzeń spod gęstych rzęs prowadzącego oraz czarującego pogo, powabnych młynkow, misternych ścianek i tradycyjnych, listopadowo grudniowych wężykow i innych zabaw oraz rękoczynow ludowych.
  Zaprrrrraszam serrrrdecznie wszystkich :)
  Mroczne buziaczki
  Jelonek
  Start: 19:30

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach