Wybierz region

Wybierz miasto

  Industriada 2015!

  Miejski Ośrodek Kultury Guido
  Zabrze, ul. 3 Maja/91a, +48 32 278 08 02

  14:00 Sobota, 13 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Na atrakcje tegorocznej Industriady zapraszamy do Sztolni Krolowa Luiza, Kopalni Guido i Hostelu Guido. Hitem będzie finałowy koncert w wykonaniu Miuosha i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia pod dyrekcją Radzimira Dębskiego na terenie naziemnej strefy Sztolni. Z kolei Kopalnia Guido i Hostel Guido zamienią się w Stację Badawczą Karbonia i Centrum Kontroli Zlotow Houston Hostel. Szczegołowy program poniżej.
  ==========================================

  Kosmiczna podroż" – spektakl w ciemności - Miejski Ośrodek Kultury Guido (MOK Guido, obok Kopalni Guido, ul. 3 Maja 91a), godz. 14.00 i 18.00.

  Spektakl Teatru Czarnego Tła z Chorzowa pt. „Kosmiczna podroż".

  Dla tych wszystkich, ktorzy zafascynowani są magią kosmosu Teatr Czarnego Tła stworzył coś specjalnego. Przygotował jedyną w swoim rodzaju podroż po świecie kolorowych galaktyk, układow słonecznych, a nawet czarnych dziur, ktora na pewno skończy się bliskim spotkaniem trzeciego stopnia. Znane nam już z „Mam talent" kurczaki przybierają nową maskę – tym razem kosmonautow, ale nie ma wątpliwości, że mamy szansę spotkać też prawdziwych kosmitow.
  Wystarczy więc spojrzeć na scenę i uruchomić wyobraźnię, aby zobaczyć prawdziwe czary.

  Spektakl trwa około 45 minut. Godziny rozpoczęcia: 14.00 i 18.00. Ilość miejsc na jednym spektaklu: 300 osob. Wstęp wolny.
  =====================================

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa