Wybierz region

Wybierz miasto

  Iggy Pop: Live in Basel

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Wtorek, 24 maja

  Istnieje powod, dla ktorego wielu uważa Iggiego Pop'a za ojca chrzestnego punk'a - każdy zespoł punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop'a i jego zespołu z poźnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, ktory zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.
  Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybrykow scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt tworczości Lifetime Achievement Award.
  W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym "I WannaBe Your Dog" ,"The Passenger", "Lust for Life" i wiele innych.

  Czas trwania:
  80
  Gatunek:
  muzyczny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]