Wybierz region

Wybierz miasto

  Highway w Nota Bene

  Nota Bene Club Zabrze (Rokitnica)
  Zabrze, ul. Budowlana/67

  20:00 Sobota, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert do naszego ulubionego Nota Bene! Rezerwujcie czas, rezerwujcie stoliki, będzie sie działo ? Tym razem zaprezentujemy Wam kilka nowych piosenek - nie przegapcie tego! Do zobaczenia
  ****
  Highway:
  Muzyka zespołu to połączenie rocka lat 70 - tych bluesa boogie a czasem nawet i muzyki country a zespoł Highway to autostrada ktora łączy te wszystkie style muzyczne w niepowtarzalną mieszankę i oferuje przejażdżkę na najwyższych obrotach. Zespoł gościł na wielu festiwalach m.in. festiwalu im. Ryśka Riedla. Do tej pory ukazały się trzy płyty: Gdy Ciebie nie ma (2003) Dokąd Biegniesz (2004) i Taki Dzień (2006).

  Rok 2014 zespoł rozpoczyna od nagrań studyjnych swojej kolejnej płyty pt. „Ostatni Wolny” ktora powstaje etapami aż do końca roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST