Wybierz region

Wybierz miasto

  GARNITUR PREZYDENTA

  Teatr Nowy w Zabrzu
  Zabrze, ul. Pl. Teatralny/1, +48 32 271 32 56

  18:00 Sobota, 4 marca

  • Brak informacji o cenie

  Tekst Maliny Prześlugi został uhonorowany drugą nagrodą (pierwszej nie przyznano) w Ogolnopolskim Konkursie Dramaturgicznym „Strefy kontaktu 2016” rozpisanym przez Wrocławski Teatr Wspołczesny i Miasto Wrocław. Garnitur Prezydenta" Maliny Prześlugi został uznany za najlepszy w kategorii "Najlepsza nowa polska sztuka" w podsumowaniu sezonu 2015/2016 - według krytykow miesięcznika TEATR (nr 9) !!!

  A co by było gdyby ktoś narobił na garnitur prezydenta? Czy ptasia kupa może wywołać zamieszki albo doprowadzić do trzeciej wojny światowej? Każdy będzie miał w tej sprawie coś do powiedzenia – spotkają się Mickiewicz ze Słowackim, Orzełek z Bociankiem, Słowikowa i Ptasie Radio, ale też bohaterowie dnia codziennego: Anna Kowalska i Bardzo Charakterystyczny Człowiek. Szalone tempo i niespodziewane zwroty akcji, garnitur, ktory zwołuje konferencje prasowe i prezydent, ktory okazuje się dziesięcioletnim chłopcem, a do tego niezwykłe poczucie humoru najpopularniejszej dramatopisarki ostatnich lat i wyjątkowe kreacje aktorskie.

  Czas trwania:
  100
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Julia Mark
  Scenariusz:
  Malina Prześluga
  Obsada:
  Hanna Boratyńska, Joanna Romaniak, Anna Konieczna
  Data premiery:
  2016-10-15
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa