Wybierz region

Wybierz miasto

  Farben Lehre, Analogs, Ga-ga Zielone Żabki, Diversity

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  19:00 Sobota, 4 lutego

  THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołow polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertow a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołow” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. Rok 2015 spędzili bardzo pracowicie, świętując swoje 20 lecie występując ze zdwojoną intensywnością w klubach i na festiwalach na terenie całego kraju. Nie przeszkodziło to THE ANALOGS w nagraniu w tym samym roku kolejnego albumu zatytułowanego „Ostatnia Kołysanka” ktory wyszedł nakładem Oldschool Records. Przez cały rok 2016 zespoł będzie grał koncerty promujące ten materiał z ktorego utwory „Bezimienna Armia”, „Moje Miasto” czy „Słońce Zachodzi” mają szansę dorownać popularnością wcześniejszym dokonaniom. Poza utworami z nowej płyty publiczność będzie mogła usłyszeć na koncertach najbardziej znane piosenki ze wszystkich wcześniejszych albumow.

  FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 11 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", "Achtung 2012", "Projekt PUNK", koncertowa "Samo życie", trzy dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008", "Przystanek Woodstock 2013 - Projekt PUNK" oraz liczne kompilacje.
  Od wielu lat zespoł bardzo dużo koncertuje zarowno w Polsce, jak i za granicą.

  8 kwietnia 2015 roku ukazała się pierwsza oficjalna biografia zespołu FARBEN LEHRE - "Bez pokory", napisana przez Kamila Wicika, pod redakcją Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Wojdy. W 2016 roku płocka formacja przygotowuje kilka niespodzianek na jubileusz 30-lecia istnienia zespołu. Powstaje płyta akustyczna, przewidywane jest dvd koncertowe z Przystanku Woodstock 2016 (tym razem na scenie Krs'hna) oraz dokument w oparciu o materiały archiwalne, zatytułowany "Historie nieznane"... Wydawnictwo ukaże się w formie okazjonalnego trzypłytowego albumu pod szyldem "Trzy dekady".
  Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksow. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słow stanowią probę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Achtung 2012", "Anioły i demony", "Corrida", "Egoiści", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Kolory", "Matura", "Pogodna", "Pozytywka", "Rozkołysanka", "Spodnie z GS-u", "Terrorystan", "Zagadka" czy "Zapamiętaj".

  Ga-ga Zielone Żabki:
  Zespoł grający ska/punk pochodzący z Jawora, powstały w 1987 roku. ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły, ktore na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głownie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Głowną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstow. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwojną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa